Gru06

Wycieczka do Warszawy w ramach konkursu "Bliżej Europy"

Dziś do Warszawy przyjechała młodzież, która uzyskała bardzo dobry wynik we wrześniowym konkursie "Bliżej Europy". Młodzi odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie odbyła się bardzo nowoczesna lekcja historii. Następnie spotkaliśmy się w Parku Saskim, w którym wręczyłem wszystkim pamiątkowe dyplomy, by następnie pójść zobaczyć miesjce spoczynku serca Fryderyka Chopina, zjeść zupę w prawdziwym studenckim barze, a na koniec zasiąść na sejmowej galerii w trakcie obrad parlamentarnych. W między czasie wycieczkę odwiedził Święty Mikołaj.
Zdjęcia z pobytu młodzieży w Warszawie

Lis08

Laureaci konkursu "Bliżej Europy" wrócili z Brukseli

Pod koniec września młodzież gimnazjalna z kilku powiatów rozwiązywała test z wiedzy o Unii Europejskiej. W ciągu kilku ostatnich dni laureaci konkursu doświadczyli wielu miłych wrażeń udając się na wycieczkę do Brukseli. Cieszę się bardzo, że wyprawa była udana. Laureaci odwiedzili siedzibę Parlamentu Europejskiego. Byli również na największej w Europie wystawie Leonarda da Vinci, zwiedzili piękne stare miasto i bogate w dzieła sztuki brukselskie kościoły. Mam nadzieję, że ten wyjazd pozostanie na długo w ich pamięci.
zobacz zdjęcia z wyjazdu

Paź22

Po raz drugi zostałem posłem

Serdecznie dziękuję wszystkim wyborcom, którzy oddali na mnie swój głos. Otrzymałem 14 709 głosów czyli trzy razy więcej niż dwa lata temu. To olbrzymi kredyt zaufania względem mojej osoby. Jako poseł opozycji obiecuję rzetelnie i wytrwale pracować na rzecz naszego kraju i regionu. We wszystkich sprawach osobistych zapraszam Państwa do mojego biura poselskiego w Płocku na ul. Jachowicza 2/4.